Visiem drifta faniem šogad jāizmēģina Crazy Cart!

Ja braukšana Tev ir kas vairāk nekā ātrums un adrenalīns, un Tu vēlies izjust īstu driftu, tad “trakie” kartingi ir tas, ko Tev šogad būtu obligāti jāizmēģina. Crazy Cart ir elektrokartingu paveids ar vienu unikālu pazīmi: pro-stila drifta sviru, kura ļaus Tev pilnībā kontrolēt visus līkumus un sānslīdes.

Izrādās, ka bērni nav vienīgie, kuri vēlas iztēloties, ka ir kļuvuši par sacīkšu braucējiem. Lai “trakos” kartingus padarītu ne vien bērniem, bet arī pieaugušajiem draudzīgus, izgudrotājs Ali Kermani izmantoja savu sākotnējo Razor Crazy Cart formulu, lai radītu Crazy Cart XL.

“Trako” kartingu papildu stiprums un jauda ir ātri jūtama – lai gan mazi un ar šķietami vienkāršu dizainu, tie drīzāk salīdzināmi ar diezgan spēcīgu mašīnu, nevis plastmasas bērnu rotaļlietām.

 

Vess Silers (Wes Siler), amerikāņu auto un moto žurnālists, kuram vienam no pirmajiem radās izdevība izmēģināt jauno Crazy Cart XL, teica:

“Kā ir braukt ar Crazy Cart? Fantastika! Esmu pieradis ikdienā braukt ar ātriem motocikliem, tomēr es acumirklī novērtēju “trako” kartingu radīto iespēju droši un bez būtiskām sekām sasniegt jaunus drifta un emociju limitus, man tā ir patīkami atsvaidzinoša pārmaiņa. Tas ir arī pārsteidzoši ātrs braucamais.”

Baltijai unikālos un ekskluzīvos Razor Crazy Cart un Crazy Cart XL var izmēģināt Rīgā, elektrokartingu hallē High Voltage. Tie ir piemēroti gan bērniem no 3 gadu vecuma, gan pieaugušajiem.  

 

Esam pārliecināti, ka rītdiena pieder elektrībai!