Ko darīt Baltijā lielākajā iekštelpu kartingu hallē?

[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][image_with_animation image_url=”3492″ alignment=”center” animation=”Fade In” border_radius=”none” box_shadow=”none” max_width=”100%”][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][vc_column_text]

Pašā Rīgas centrā, Matīsa ielā 25, tirdzniecības centra “Bērnu Pasaule” 3. stāvā, atrodas izklaides centrs un elektrokartingu halle. Halle ir atvērta visu nedēļu un ir piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem, piedāvājot plašu izklaižu spektru.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][vc_column_text]Protams, galvenais izklaides centra elements ir paši elektrokartingi. Atšķirībā no saviem brāļiem benzīna kartingiem, elektrokartingiem nav izplūdes gāzu un tām raksturīgo smaku, kā arī braucot radītā skaņa ir daudz maigāka. Halle piedāvā ne tikai elektro-, bet arī “crazy” drifta kartingus! Abi kartingu veidi ir piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Papildus iepriekšminētajam, hallē ir arī daudzas citas aktivitātes – tās arsenālā ir gan simulatori, gan virtuālā realitāte, jaunākās paaudzes spēļu konsoles un daudz kas cits! Video spēļu entuziasti var izbaudīt PlayStation 4 Pro spēles ar virtuālās realitātes opciju, kā arī Nintendo Switch Mario Kart, kuru vienlaicīgi var spēlēt līdz pat 4 personām.

Iesakam izmēģināt arī aizraujošos rallija un virtuālās realitātes simulatorus. Izvēlies –  gribi braukt ērtā vadītāja krēslā pa tuksnesi vai fjordu fonā vai arī sajust adrenalīnu gandrīz “nevirtuālā” realitātē galvu reibinošos Amerikāņu kalniņos, braucot ar BMX riteņiem vai slēpojot kalnos!

High Voltage hallē atrodas arī piepūšamā atrakcija, novuss, biljards un daudz kas cits. Turklāt apmeklētājiem te ļoti patīk arī svinēt svētkus! Bērnu dzimšanas dienas, lieli korporatīvie pasākumi vai vecpuišu un vecmeitu ballītes – elektrokartingi ir piemēroti itin visiem, un halles administratori vienmēr laipni palīdzēs ikvienam klientam.

Tas vēl nav viss! Rīdzinieku, ClubOne un ISIC karšu īpašniekiem tiek piemērotas speciālas atlaides. Uzzini vairāk par braucienu un komplektu cenām, kā arī rezervāciju opcijām un īpašajām atlaidēm mūsu mājaslapā!

Esam pārliecināti, ka rītdiena pieder elektrībai!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]