Mūsu piedāvājums

Elektrokartings

Hallē ir pieejami 6 pieaugušo kartingi un 6 bērnu kartingi.

Pieaugušo kartings paredzēts no 14 gadu vecuma (augums 140 – 215 cm).
Bērnu kartings paredzēts no 4 gadu vecuma (augums 110 – 140 cm).

Elektrokartings ir visvieglākais veids, kā ikkatram izjust autosporta ātrumu un jaudu kontrolētā vidē. Mēs piedāvājam iesēsties pašmāju kartingos, kas spēj sasniegt 40km/h ātrumu 3-4 sekundēs Baltijā lielākajā iekštelpu elektrokartingu trasē. Braukt aicinām kā bērnus, tā pieaugušos, un jebkurš var izveidot savu turnīru un sacensties arī draugu starpā par zelta medaļu un ātrākā titulu.

Esam pārliecināti, ka rītdiena pieder elektrībai.

Rallija simulators

Rallija simulators liks tev justies kā profesionālam sacīkšu braucējam!

Vibrācijas, skaņas un īstas trases, kurās vari sacensties ar citiem braucējiem un pierādīt, ka esi labākais!

Simulators simulē triecienus, kustību dinamiku un citus aspektus, lai tu varētu sajusties kā īstā WRC sacīkšu mašīnā.

Uzvarētājs var būt tikai viens!

Virtuālā realitāte

Īstas amerikāņu kalniņu simulācijas, kas pat izturīgākajiem un bezbailīgākajiem ļaus sajust adrenalīnu un spriedzi – kliedzieni ir neizbēgami!

Pilna spektra virtuālās vides simulators, kurā tiek simulēti dažādi amerikāņu kalniņi – no vizuāliem iespaidiem līdz pat vibrācijām, gravitātei un vējam. Piemērots gan bērniem (sākot no 10 gadu vecuma), gan pieaugušajiem un pat senioriem. Katram ir pielāgojams individuāls atrakcijas intensitātes līmenis.

PlayStation 4 Pro Virtuālā realitāte

Mēs ielūdzam jūs izmēģināt jaunāko papildinājumu mūsu atrakciju klāstā!

Playstation 4 Pro savienojumā ar Virtual Reality tehnoloģijas brillēm rada neaizmirstamas sajūtas interaktīvajā VR pasaulē!

Jūs sagaida plašs 3D Virtual Reality, kā arī klasisko PS4 spēļu klāsts.

Mariokart 8 Deluxe

Iespēja doties virtuālo kartingu sacīkstēs kopā ar draugiem un noskaidrot, kurš ir drosmīgākais un ātrākais kartinga braucējs!

Azartiska bezkontakta virtuālā spēle, kuru var spēlēt līdz pat 4 personām vienlaikus. Katrs var veidot savu sacīkšu auto un tā aprīkojumu, sacenšoties dinamiskās trasēs, kur lai uzvarētu nepieciešama īsta prāta un roku veiklība.

Brauciena laikā trasēs ir iespējams iegūt papildus bonusus, kas ļauj uzbrukt citiem sacīkšu dalībniekiem vai aizsargāt sevi. Nopietna sacīkšu kauja, kur uzvarētājs var būt jebkurš!

Galda hokeja & futbola zona

Nodemonstrē saviem draugiem un ģimenei, kurš ir labākais galda hokejā vai futbolā!

Futbols un hokejs ir pasaules populārākie sporta veidi, kas pārnesti spēlēšanai uz galda, kur uzvarētāju izšķir roku veiklība. Profesionālākie meistari spēj izveidot iespaidīgus trikus ar miniatūrām galda figūriņām. Galda futbolu izgudrojis Harolds Searls Thorntons 1922. gadā, kopš tā laika tiek rīkoti nopietni galda futbola turnīri pat pasaules līmenī. Nāc un iejūties futbolista ādā, pārspēj pretinieku!