Arrow
Arrow
Slider

Elektrokartinga Turnīrs

Viens par visiem - visi par vienu? Vai tomēr - kurš kuru?! Pie mums iespējams sacensties roku rokā, īstenojot komandu turnīrus, taču azartiskākajiem autosporta cienītājiem un pozitīvas enerģijas medniekiem piedāvājam īstenot sacensības, kurās katrs braucējs startē individuāli. Pirmais vai pēdējais - to nosaka ātrākā apļa laika rezultāti, ne brauciena pozīcija, tāpēc meistarība mūsu turnīros ir būtisks rādītājs. Nav būtiski - esat kolēģi, draugi, vecmeitu vai vecpuišu kompānija, piedzīvot ātrumu un neaizmirstamas emocijas mūsu kartingu hallē var ikviens!

Pieaugušo Turnīrs

Pasākumu koordinē un palīdz veiksmīgi noorganizēt mūsu administrators, kurš pasākuma sākumā sagaida sacensību dalībniekus un palīdz tiem reģistrēties mūsu sistēmā. Mirklī, kad visi braucēji ieradušies un reģistrējušies, pirmie sacensību dalībnieki tiek aicināti uz instruktāžu, pēc kuras seko 4 minūšu iesildošais brauciens un arī 12 kvalifikācijas brauciena apļi. Kad šis brauciena posms pieveikts, 4 rezultatīvākie un labākie apļu laika īpašnieki mērojas spēkiem fināla braucienā. Pasākuma noslēgumā noris svinīgā apbalvošana, kuras ietvaros katram braucējam tiek izdalīta brauciena rezultātu analīze, taču pirmajām trim vietām tiek tas gods kāpt uz īpašā kartingu halles goda pjedestāla un saņemt godpilnās zelta, sudraba vai bronzas medaļas. Noris kopīga fotogrāfēšanās.

Turnīra programma:

  • Iepazīšanās, iesildīšanās un instruktāža
  • Treniņbrauciens (~4min)
  • Citas atrakcijas hallē (PS4 VR, Rallija simulators u.c)
  • Brauciens (7min)
  • Citas atrakcijas hallē (PS4 VR, Rallija simulators u.c)
  • Fināla brauciens (7min)
  • Svinīgā ceremonija (Diplomi + Medaļas)

Ilgums 1 – 2 stundas, atkarīgs no dalībnieku skaita.

Turnīra Cenas (no cilv.)

Ballītes rezervācija

Būsim priecīgi pielāgot un mainīt ballītes programmu atbilstoši jūsu vēlmēm!
Uzzini sīkāk par ballītes norisi vai rezervē savu pasākumu, zvanot +371 20454321!

Uzkodas un dzērieni

Kas tie par svētkiem bez našķiem, saldumiem, uzkodām un burbuļojošiem dzērieniem? Mūsu kartingu hallē ir padomāts arī par to! Hallē izveidota īpaši nodalīta vieta maltītei, kurā, mazliet attālāk no citiem halles apmeklētajiem, var netraucēti uzturēties un mieloties pasākuma viesi. Hallē iespējams ienest pašiem savas uzkodas un dzērienus, taču, ja ir vēlme pasūtīt maltīti, iesakam izmantot “Čili picas” pakalpojumus, jo picērija atrodas mūsu ēkas 1. stāvā – ērti, ātri, garšīgi! Piedāvājam arī keiteringa iespēju, pielāgojot ēdienkarti jūsu vēlmēm un budžetam.